لوله فولادی برق چیست؟

لوله فولادی برق چیست؟

لوله فولادی برق چیست؟

لوله فولادی برق تدبیری است برای حفاظت کابل های برقی که جهت سیم کشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. چنین لوله هایی از این بابت که جنسی سخت و فولادی دارند در برابر دما و ضربه های احتمالی بسیار مقاوم هستند.

لوله فولادی برق را می توان ضمانتی برای حفظ و امنیت هزینه های مصرف شده در رابطه با برق کشی ساختمان های صنعتی، اداری، تجاری و مسکونی در نظر گرفت.
لوله فولادی برق به راحتی کاربرد بهینه خود را نصیب شما می کند. به این ترتیب با استفاده از دستگاه لوله خم کن می توانید به این لوله ها فرم دهید و کابرد این وسیله را بصورت روکار یا توکار مورد استفاده قرار دهید.

البته لازم است به این نکته توجه داشته باشید که خم کردن این لوله ها و استفاده از دستگاه لوله خم کن ضرورت دارد تا توسط متخصص این کار انجام شود. سپردن این کار به یک متخصص برای شما امنیت کامل و محافظت تضمین شده ای را فراهم می آورد که کابل های برق بکار گرفته شده در سازه شما برای همیشه از آسیب ضربه های قوی و یا تغییرات دمایی در امان می ماند.
اما بکار گرفتن مهارت شخصی آماتور یا اینکه آزمون و خطا کردن شما بابت ارضای کنجکاوی و انجام دادن چنین کاری باعث عدم آسیب پذیری کافی برای کابل های برق و احتمال آسیب رساندن و شکسته شدن لوله های فولادی را بالا می برد.

 

لوله فولادی برق

انواع لوله فولادی برق کدامند؟

لوله فولادی برق دارای انواع متنوعی هستند که هریک از این انواع دارای ویژگی ها و کاربردهای منحصر به خود خواهند بود.

این انواع شامل لوله های برق کاندوئیت فلزی، پی وی سی، گالوانیزه سرد، گالوانیزه گرم، پلی آمید، ۀی اتیلن، خرطومی پلاستیکی، خرطومی فلزی می شوند.
پیش از اقدام به تهیه هر یک از این انواع لازم است تا با یک متخصص صحبت کنید و متناسب با نیاز خود یک نوع را تهیه کنید.

لوله فولادی برق

الکترو برق آران تولید کننده و توزیع کننده انواع سینی کابل .جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام الکترو برق آران روی لینک کلیک کنید. »

 

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.